איתור ונטרול האזנות סתר

געש חקירות

מאזינים לך? מסתכלים עליך? יכול להיות שכן!

מרגיש אתה תחת מעקב?

חושד שמישהו מאזין לשיחות שלך?

חושש שמידע סודי וחשוב דולף החוצה?

אנו נחשוף עבורך האזנות סתר ומצלמות נסתרות בעסק, בבית ואפילו ברכב.

מהי האזנת סתר?

האזנות סתר מתבצעות לרוב על גבי מכשיר הטלפון הקווי, בנייד, במכשיר הדיבורית ברכב, במשרד, בחדר הישיבות או בכל מקום, אליו רוצים להאזין ולהשיג מידע חשוב, אישי ורגיש.

האזנת סתר מתקיימת כאשר, הצדדים המשתתפים בשיחה, אינם מודעים או מסכימים שיאזינו להם ואו שיקליטו את שיחתם. האזנות סתר אינן חוקיות במדינת ישראל ונחשבות לעברה פלילית, שיש בגינה מאסר בפועל.

גופים עסקיים ופרטיים תחת מעקב

חברות, בעלי עסקים וגופים עסקיים רבים, נתונים פעמים רבות תחת האזנות סתר, למטרת מודיעין עסקי, ריגול תעשייתי ולטובת גניבת מידע סודי ואסטרטגי.

גם אנשים פרטיים הנמצאים בתהליך של גירושין או משבר בנישואין, מגלים לעיתים שבן הזוג, עוקב אחריהם ומאזין לשיחותיהם במטרה לחשוף מידע.

חשיפת האזנות סתר בגעש

לנו בגעש, הידע, הכלים והניסיון לחשוף ולאתר האזנות סתר ומצלמות נסתרות בבית, בעסק ובמכונית.

הבדיקה נעשית באמצעות ציוד משוכלל ומתקדם ומטרתה לאתר:

  • משדרים קוויים לקו הטלפון.
  • משדרים אלחוטיים לחלל החדר או המשרד.
  • משדרים בטכנולוגיית SIM ברכב.
  • מצלמות נסתרות

במידה ואתה חושד שמצותתים לך, פנה אלינו מיד ואנחנו נבצע בדיקת יסודית ומקיפה, שתחשוף – במידה וקיים, כל מכשיר שנועד להאזין לך שלא כחוק.

 

באמצעים מתקדמים, עם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מכשיר להאזנת סתר.

אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.

פנה אלינו עכשיו: 050-5796679

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן